Renault; Ustasıyla, Yedek Parçasıyla Nom Oto’da…
0542 311 91 35

Nom Oto | Motrio Renault Servisimiz

Teknolojinin gelişmesiyle Elektronik parçalar otomobillerimizin vazgeçilmez bir parçası olmaya başladı. Performans, güvenlik, rahatlık ve konfor açısından olumlu bir gelişim gibi görünse de tamir, onarım ve bakımı büyük ustalık ve bununla beraber teknolojik bilgi ve donanım gerektiriyor.

(Cotech) Ustalarımız, bu teknolojik bilgi ve donanımı mezun oldukları Renault Akademisinde eksiksiz biçimde edinmişlerdir. Yeterlilik belgeleri ile beraber günlük takip ettikleri bu gelişmeler ve servisimizde edindikleri tecrübelerle, sorun teşhis etme, tamir, onarım ve bakım işlerini hatasız gerçekleştirebilmektedirler.

Sorunun kaynağını bulmak için Renault tarafından özel geliştirilmiş yazılımlar ile motor beynine ulaşarak çeşitli verileri okurlar. Veri okumalarını takiben gerçekleştirilen fiziksel muayene ile beraber teşhisini koydukları arızanın giderilmesi için gereken işçiliği ve yedek parçaları size rapor olarak sunarlar.

Orijinal, çıkma veya Yan sanayi parça seçenekleri, tarafınıza olumlu/olumsuz yönleri anlatılarak seçiminize bırakılır.

Onaylamanız halinde ivedi biçimde aracınızın sorunlarının giderilmesi için aksiyon alınır.

Seçiminize göre  (isterseniz dışardan kendiniz getirebilirsiniz) Servis stoklarımızdan veya Nom Oto | Renault Yedek Parça dükkanımıza sistemden sipariş verilir. Aracınıza ait referansları belirlenmiş parçalar dakikalar içerisinde, kurye personelimiz tarafından servisimize ivedi biçimde ulaştırılır.

-Motor beyni

-Şanzıman beyni

-Kontak Anahtarı

-Start/Stop

-Gösterge Paneli

-Navigasyon

-Hayalet Ekran

Teknolojik eğitim ve donanım gerektiren bu işleri Renault Akademi Mezunu (Cotech) Ustalarımız hızlı ve titiz çalışması ile beraber gerçekleştirir.
Belirli test ve kontrollerin ardından aracınız tarafınıza teslim edilir.

İşçilik ve Yedek Parçalarımız ekonomik olmakla beraber 1 yıl da garantilidir.

Nom Oto
Adres : İkitelli Osb Mah, Süleyman Demirel Blv No:28, 34490 Başakşehir/İstanbul (Atatürk Sanayi Sitesi Karşısı)
  • Motrio Servis Sosyal Medya
  • Motrio Servis Sosyal Medya
  • Motrio Servis Sosyal Medya
Nom Oto © 2021Tüm Hakları Saklıdır.